SAĞLIK TURİZMİ

Diş tedavisi için neden Antalya?
Antalya, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Diş tedavisi için Antalya’ya geldiğinizde tedavi dışındaki zamanlarınızda Antalya’nın tarih ve kültürünü keşfetme fırsatınıda yaşıyabilirsiniz. Bu şekilde hem tedavinizi hemde tatilinizi aynı anda yapma fırsatı yakalarsınız.

Konaklama
Sizi Antalya’nın essiz doğasında anlaşmalı olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli otellere yönlendirebiliriz. Veya Ailenizle beraber gelicek olursanız kendiniz internet üzerinden Antalya’da bir otelde Rezarvosyon yaptırabilirsiniz. Otel ve Tedavi Merkezimiz arasında Transferi sizin için biz sağlıyoruz. Tedavi saatlerinde sizi otelinizden alıp tedavi bittiğinde tekrar otelinize bırakıyoruz. Eğer Konaklama hizmeti isterseniz, bize önceden bilgilendirirseniz biz sizin için otellerimize rezarvasyon yaptırabiliriz.

Antalya Hakkında
sAĞLIK TURİZMİ aNTALYAAntalya Türkiye'nin en güzel tatil merkezlerden biridir. Hem tarihi hem de doğal güzellikleri bir arada barındırmaktadır. Her türlü tatil anlayışına uygun alternatifleri sunar.

Bir ucu Kaş, diğer ucu Gazipaşa olmak üzere kilometrelerce uzanan sahil şeridi, tatilinde deniz, kum ve güneş ile dinlenmek isteyen tatilcilere eşsiz olanaklar sunar. Bu şehir kış turizmini Saklıkent Kayak Merkezi ile yaşatır. Antalya Futbol, tenis, golf gibi sporlar ile ilgilenenler için de iyi bir ev sahibidir.

Kültür Turizminde, 3 dinin buluşma noktası olan Saint Nicholas Kilisesi başta olmak üzere, Phaselis, Side, Perge, Aspendos gibi tarihi kalıntıların olduğu örenyerler en önemli uğrak noktalarından sadece birkaçıdır.

Doğal güzelliklerinin tadına; Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Dim Çayı, Karain Mağarası, Köprülü Kanyon gibi birçok ziyaret noktasından varılabilir.

Yolu Antalya'ya düşenlerin katılabileceği bir çok etkinlik bulunmaktadır. Turizm acentaları ve oteller bu konuda birçok alternatif sunmaktadır. İstediğiniz gün, istediğiniz tura katılabilir ve rehberler eşliğinde bu şehri daha iyi tanıyabilirsiniz.

Antalya'da geçireceğiniz tatil sonrasında evinize döndüğünüzde, hale eksik kalan bir çok etkinlik, gitmek istediğiniz bir çok yer ve dinlenmek istediğiniz bir kuytu kaldığını göreceksiniz.

Bize Ulaşın

Lütfen iletişim formunu doldurunuz.