DOKTORLARIMIZ

Dt. Mehmet ISLEK - Baş Hekim

mehmet-İşlek1957 Antalya’da doğumlu olan Dt.Mehmet İşlek ilk okulu Antalya Atatürk ilkokulunda, ortaokulu Hızır Reis Ortaokulunda ve liseyi Antalya Çağlayan Lisesinde okumuştur. Dicle Üniversitesi'nden 1982 yılında mezun olmuştur. 1982-1984 arasında serbest Diş hekimliği yapmış. 1985-1986 Mardin'de askerlik görevini devam ettirdikten sonra kendi muayenehanesini açmıştır. 1986'dan itibaren 2011 yılına kadar Antalya'da kendi Polikliniğinde çalıştı. 2011'den günümüze kadar olan zamanda ise Mesul Müdürlüğünü yaptığı Özel Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezin de hizmet vermektedir. Meslek hayatı boyunca bir çok kongre ve seminerlere katılmıştır. Özellikle ileri cerrahi teknikleri, implant cerrahisi, protez ve estetik diş hekimliği konuları üzerine yoğunlaşmıştır. Meslek hayatı boyunca biriktirmiş olduğu başarı ve deneyimlerini televizyon programlarında ve kurmuş olduğu Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde diğer hekimlere deneyimlerini ve ön görülerini aktarmaya devam etmektedir. Antalya da ilk defa volumetrik tomogrofi cihazını bünyesine dahil etmiş ve aktif olarak kullanmıştır ve ilk defa guide implant uygulayan hekimlerden biridir. Teknoloji ile diş hekimliğinin gelişmesini takip edip uygulayan hekim olarak tanınmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Tevfik YAVUZ - Protez Uzmanı

Diş Hekimi Tevfik Yavuz1984 yılında Seydişehir doğumlu olan Dr.Tevfik Yavuz;İlkokul ve ortaokul öğrenimini Seydişehir’de tamamladı. Lise öğrenimini 1998-2001 yılları arasında Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde tamamladı. 2001­-2006 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitim gördü. 2008-­2013 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı' nda Doktora ve Uzmanlık eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi sırasında 6 ay kadar Medical University of Warsaw’da (Varşova) çalışmalarına devam etti. 2013-2016 yılları arasında Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı' nda Öğretim Üyesi olarak çalıştı. Estetik materyaller, dental lazer sistemleri, Zirkonya materyaller, e.max ve Finesse All seramik materyalleri üzerinde uluslar arası çok sayıda özgün makalesi yayımlanmıştır. Yine uluslar arası kongrelerde yaımlanmış 10’dan fazla sözlü sunuma ve 30’dan fazla poster sunumuna sahiptir. 2012 yılında Finlandiya, Helsinki’de düzenlenen The International Association for Dental Research (PER-IADR) kongresinde sözlü sunum yapmış ve genç bir akademisyen olarak ‘’Travel Stipend,, teşvik ödülüne layık görülmüştür. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Prostondoti ve İmplantoloji Derneği (TPID), The International Association for Dental Research (IADR) ve The FDI World Dental Federation üyesidir.

Dt.Şahinder ÖNDER - Estetik Diş Hekimi

Diş Hekimi Şahinder Önder1974 Kastamonu doğumlu olan Dt.Şahinder Önder;ilkokulu Ankara’da ve orta okul öğretimini Samsun'da tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nden 1998 yılında mezun olmuştur.2014 yılına kadar 16 yıl kendi muayenehanesin de çalıştıktan sonra iki yıl özel bir ağız diş sağlığı polikliniğinde mesleğini sürdürmüştür .2016 yılı Ağustos ayından itibaren Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ekibine dahil olmuştur. Ayrıca 2006-2010 yılları arası iki dönem Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliğini yapmış ve TDB nin çeşitli komisyonlarında görev almıştır. Halen TDB Antalya Diş Hekimleri Odası delegesidir. TDB Yüksek Disiplin Kurulu Üyesidir. Mesleki çalışmalarında dönem dönem katıldığı çeşitli yurt içi ve yurt dışı kurs seminer ve sempozyumlarla daha çok implant cerrahisi üzerinde yoğunlaşmış olup bununla beraber son yıllarda gittikçe yükselen bir trend olan pembe ve beyaz estetik üzerine de çalışmaları bulunmaktadır.

Dr.Dt.Serdar Yücel ÖZKAN - Periodontoloji Uzmanı

Diş Hekimi Yücel Özkan1985 Konya doğumlu olan Dr.Serdar Yücel Özkan; ilk, orta, lise eğitimini Konya’da tamamlamıştır. 2009 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. 2009-2015 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Bölümünde uzmanlığını başarıyla tamamlamıştır. Uzmanlık ve doktorada PRF uygulamaları, farklı materyallerle sinüs lifting operasyonlarının karşılaştırılması, dental implantlar ve kemik ogmentasyonları konularında çalışmalar ve tez konuları yürütmüştür.2015 -2016 yılları arasında Ankara’da Özel Diş Polikliniklerinde Periodontoloji, Cerrahi ve İmplantoloji branşlarında çalıştıktan sonra Antalya’ya yerleşmiştir.

Doç. Dr. Dt. Evren OK - Endodonti Uzmanı

Diş Hekimi Evren Ok1982 yılında Burdur doğumlu olan Doçent Dr. Evren Ok;İlkokul ve lise eğitimini Burdur' da tamamladı. 2000­-2005 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitim gördü. 2007-­2011 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı' nda Doktora eğitimini tamamladı. 2011-2016 yılları arasında Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı' nda Öğretim Görevlisi olarak çalıştı.

Dr.Dt. Derya PARPAR - Protez Uzmanı

Dr.-Derya-Parpar Dr.Derya PARPAR, 2002 yılında Ankara Üniversitesi ve Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2010-2015 yılları arasında Isparta Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Sabit ve Çıkarılabilir Protez Anabilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı sırasında diş implantları protezi, seramik diş restorasyonu, diş eti estetik dizaynı, ve yeni teknoloji CAD-CAM de gülümseme tasarımı konularında sayısız çalışma yürütmüştür.

Dr. Dt. Gökhan YILMAZ - Ağız ve Diş Çene Cerrahı Uzmanı

Uzman-Dt.-Gökhan-YılmazGökhan Yılmaz, Ağız, Diş, Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır. 2006-2012 yılları arasında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2014-2019 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı sırasında diş implantları, kemik büyütme, sinüs kaldırma uygulamaları, çene travması nedeniyle kırıklar, ortognatik cerrahi ve çene yüzü deformiteleri üzerine çok sayıda çalışma ve operasyon gerçekleştirdi.

Dt.Ömer SARIKAYA - Estetik Diş Hekimi

 DR.-Ömer-SarıkayaÖmer Sarıkaya, 2015 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2015-2019 yılları arasında özel klinikte çalıştı. Ömer Sarıkaya, implant ameliyat sonrası diş dizaynı , dişeti estetiği, kapanış problemi yaşayan hastaların oklizyon ayarlamaları , yeni tasarım zirkon ve e-max diş kaplamaları ve implanta göre uyarlanmış kron restorasyonundan sonra estetik tasarıma odaklandı ve Cad-Cam tasarım teknolojisini takip etti .2019 yılı Haziran ayın' da ise , kozmetik diş hekimliği konusunda uzmanlaştığı Attelia Diş Sağlık Merkezi ekibine katıldı.

Dr.Dt Serkan ÇINAR - Protez Uzmanı

Dr.Serkan-CINAR---Prosthesis-Dentist.JPGUzman Dr.Dt. Serkan CINAR , 2009 yılında Cumhuriyet Üniversitesi ve Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu, Mezun olduktan sonra Oral Tıp ve Restoratif Diş Hekimliğinde bir özel diş kliniğinde çalıştı. 2016-2019 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Sabit ve Çıkarılabilir Protez Anabilim Dalında Uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı sırasında protez dişler , seramik restorasyon, Zirkon ve E-max Kaplamarı ve bunun gibi bir çok gülüş tasarımında sayısız çalışma yürüttü. Dr.Serkan, Uzmanlık protez eğitiminin sağladığı tüm becerileri kullanarak Attelia Diş Merkezimize gelen implant tedavisi görmüş hastalarımızın estetik yeni gülüşlerine kavuşturmaktan hoşlanır.

Dr.Dt Kemal ISLAMOĞLU - Estetik Diş Hekimi

Dt.Kemal-Islamoğlu.JPGKemal SEYFETTİNOĞLU, 2015 yılında Ukrania Odessa Ulusal Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.Dt. Kemal, 2015-2019 yılları arasında özel klinikte çalıştı. Kemal SEYFETTİNOĞLU temel olarak protez tasarımı, Zirkon kronları ve E-max Kronları, Lamine Kaplamalar, Lazer diş tedavisi ve Cad-Cam tasarım teknolojisine odaklanmıştır. Haziran 2019'da, Attelia Diş Merkezi ekibine katılmıştır.

Bize Ulaşın

Lütfen iletişim formunu doldurunuz.