DOKTORLARIMIZ

Dt. Mehmet İŞLEK - Baş Hekim

mehmet-İşlekDr. Mehmet İşlek, bugün Antalya'da çalışan muhtemelen en deneyimli ve yenilikçi diş hekimidir. 1957 yılında Antalya'da doğdu. 1982 yılında Dicle Üniversitesi'nden mezun oldu ve 1982-1984 yılları arasında özel muayenehane diş hekimliği yaptı. 1986 yılında Antalya'da kendi özel kliniğini açtı ve 2011 yılından günümüze 'Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin sahibi ve işletmecisidir. Dr. Mehmet İşlek, meslek hayatı boyunca birçok kongre ve seminere katılmıştır. Özellikle ileri cerrahi teknikler, implantasyon cerrahisi, estetik diş hekimliği ve protezler üzerine yoğunlaşmıştır.
Meslek hayatı boyunca edindiği başarıları ve tecrübeleri anlatan televizyon programlarında yer aldı, bilgi ve tecrübelerini ‘Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışan diğer diş hekimleri ile paylaşmaktadır. Antalya'da volümetrik tomografi cihazlarını ilk edinen ve aktif olarak kullanan Dr. Mehmet İşlek aynı zamanda bilgisayar destekli implant teknolojisini ilk kullanan diş cerrahlarından biridir. Diş hekimliğinde teknolojideki son gelişmeleri takip eden ve uygulayan bir diş hekimi olarak tanınmaktadır.
MEHMET İŞLEK birçok ödüle sahiptir ve en son başarılarından biri de uluslararası Mükemmellik Ödülü ve IAE British Dental Awards – AVRUPA'NIN DİŞ HEKİMLİĞİNDE EN İYİ YILDIZI MEHMET İSLEK – 5 EYLÜL 2020.

Yrd. Doç. Dr. Tevfik YAVUZ - Protez Uzmanı

Diş Hekimi Tevfik YavuzYrd.Doç.Dr. Tevfik Yavuz, 2001-2006 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde diş hekimliği eğitimi aldı. 2008-2013 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Doktora ve Uzmanlık eğitimini Protez Diş Hekimliği Anabilim Dalı'nda tamamladı. Doktora eğitimi sırasında Varşova Tıp Üniversitesi'nde 6 ay eğitim gördü. Yrd.Doç.Dr. Tevfik Yavuz, 2013-2016 yılları arasında Protetik Diş Hekimliği Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır. Diş hekimliğinde kullanılan estetik malzemeler, dental lazer sistemleri, zirkonyum malzemeler, ‘E-Max’ ve ‘Finesse All’ seramik malzemeler konusunda uluslararası yayınlarda çok sayıda makalesi yayınlanmıştır. Uluslararası kongrelerde diş hekimliği üzerine 10'dan fazla konuşma yapmıştır, bunlardan biri 2012 yılında Finlandiya'nın Helsinki kentinde düzenlenen The International Association for Dental Research (PER-IADR) Congress'te olmuştur ve genç bir akademisyen olarak “Travel Stipend” ödülüne layık görülmüştür. Tevfik Yavuz, Türk Dişhekimleri Birliği (TDB), Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği (TPID), Uluslararası Dişhekimliği Araştırmaları Derneği (IADR) ve FDI Dünya Dişhekimleri Federasyonu üyesidir.
Kozmetik diş hekimliği alanında sayısız lisansüstü ders almış ve konuyla ilgili profesyonel dergilerde yayınlanmış ve Uluslararası Mükemmellik Ödülü (IAE & British Dental Awards – TÜRKİYE'NİN EN İYİ KOZMETİK DİŞ HEKİMİ) ödülüne layik görülmüştür. – TEVFİK YAVUZ – 5 EYLÜL 2020

Dt.Şahinder ÖNDER - Estetik Diş Hekimi

Diş Hekimi Şahinder ÖnderDiş Hekimi Şahinder Önder, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2014 yılına kadar 16 yıl kendi kliniğinde çalıştıktan sonra iki yıl özel bir ağız ve diş sağlığı polikliniğinde iş hayatına devam etti. Dr.Şahinder Önder, Ağustos 2016'da 'Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi' ekibine katıldı. 2006-2010 yılları arasında iki dönem Antalya Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği yapmış, halen TDB delegesi olduğu TDB Antalya Diş Hekimleri Odası'nın çeşitli komitelerinde görev almış ve Yönetim Kurulu Üyesidir. TDB Yüksek Disiplin Kurulu üyesidir. Şahinder Önder, ağırlıklı olarak implant cerrahisi üzerine yoğunlaşmış olup, çeşitli yerel ve uluslararası kurs, seminer ve sempozyumlarda yer almıştır. Son yıllarda giderek artan bir trend olan pembe (diş eti) ve beyaz (diş) estetiğine de ağırlık vermektedir.

Doç. Dr. Dt. Evren OK - Endodonti Uzmanı

Diş Hekimi Evren OkDoç. Prof. Dr. Evren Ok 2000-2005 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde diş hekimliği eğitimi aldı. 2007-2011 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlamış, 2011-2016 yılları arasında Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmıştır.

Dr.Dt. Derya PARPAR - Protez Uzmanı

Dr.-Derya-ParparDr.Derya PARPAR, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2010-2015 yılları arasında Isparta Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Sabit ve Hareketli Protez Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı süresince dental implant protez, seramik restorasyon, diş eti kontürleme ve gülüş tasarımı konularında çok sayıda çalışma yaptı.

Dt.Ömer SARIKAYA - Estetik Diş Hekimi

 DR.-Ömer-SarıkayaDt. Ömer Sarıkaya 2015 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ömer Sarıkaya 2015-2019 yılları arasında özel klinikte çalışmıştır. Dt.Ömer Sarıkaya implant, diş eti estetiği, diş oklüzyonu, diş kaplama ve kron restorasyonu ve Cad-Cam tasarım teknolojisinden sonra ağırlıklı olarak estetik tasarım üzerine odaklanmıştır. Haziran 2019'da Ömer, kozmetik diş hekimliği alanında uzmanlaştığı Attelia Diş Merkezi ekibine katıldı.

Dr.Dt. Özge Uysal - Periodontoloji Uzmanı

ozge-uysalDt. Özge Uysal'ın Periodontoloji uzmanlığı bulunmaktadır. 2015 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2015 yılında Erasmus programı ile Faculte de Chirurgie Dentaire de Strasbourg'da eğitim almıştır. 2017-2020 yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı süresince dental implantlar, Kemik Büyütmeler, Sinüs Kaldırma Uygulamaları, Gingivektomi, Frenektomi Dudak Repozisyonu konularında çok sayıda çalışma ve operasyon gerçekleştirdi.
Şu anda International Award of Excellence IAE & British Dental Awards – EN İYİ İMPLANTOLOJİST TEAM adayıdır.

Dr.Dt Serkan ÇINAR - Protez Uzmanı

Dr.Serkan-CINAR---Prosthesis-Dentist.JPGDr.Serkan ÇINAR 2009 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından özel bir diş kliniğinde Ağız ve Diş Sağlığı ve Restoratif Diş Hekimliği bölümünde çalıştı. 2016-2019 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Sabit ve Hareketli Protez Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlığı süresince dental implant protez, seramik restorasyon, Zirkonyum ve E-max Kron tasarımı konusunda çok sayıda çalışma yaptı. Genel diş hekimliğinin tüm yönlerine sahip olan Serkan, hastalarının rahatı ve esenliği ile en yüksek standartta bakımı birinci önceliği olarak görmektedir. Protez eğitiminin sağladığı tüm becerileri kullanarak karmaşık vakalar için tedavi çözümleri sunmaktan özellikle hoşlanıyor.

Dr.Dt Kemal SEYFETTİNOĞLU - Estetik Diş Hekimi

Dt.Kemal-Islamoğlu.JPGDr.Kemal SEYFETTİN OĞLU, Ukrayna Odessa Ulusal Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2015 yılında mezun olmuştur. Kemal 2015-2019 yılları arasında özel klinikte çalıştı. Dt.Kemal SEYFETTİNOĞLU ağırlıklı olarak protez tasarımı, Zirkonyum kuronlar ve E-max Kuronlar, Laminat Kaplamalar, Lazer diş tedavisi, gülüş estetiği ve Cad-Cam tasarım teknolojisine odaklanmıştır. Kemal, 2019 yılı Haziran ayında kozmetik diş hekimliği alanında uzmanlaştığı Attelia Diş Merkezi ekibine katılmıştır.

Dr. Ahmet Karamanoğlu - Estetik Diş Hekimi

dr-ahmet-karamanogluOlağanüstü diş hekimliği ile tanınan Dr. Ahmet Karamanoğlu, muayenehanesine adım atanların kendilerini iyi dinlediğini ve gurur duyabilecekleri en iyi gülüşü elde ettiklerini garanti ederken, detaylara olan keskin bakışı ve hassasiyeti nedeniyle şiddetle tavsiye ediliyor. Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2017 yılında mezun oldu. 2017 yılından beri özel muayenehanesinde çalışmakta olup hastalarına progresif restoratif ve kozmetik diş tedavileri sağlamaktadır. Dr. Ahmet, hastaları için en iyi, en sağlıklı ve en güzel gülümsemeleri elde etmeye kendini adamış çok yenilikçi bir diş hekimidir. Hedeflerine ulaşmak için DR. MEHMET İŞLEK'in farklı çalışmaları ve mentorluğu ile mesleki hayatını öğrenmeye ve kendini geliştirmeye adamıştır.
Birkaç yıllık yoğun eğitim ile kendini çeşitli alanlarda geliştirmiştir:
- Karmaşık tam ağız bakımları ve rehabilitasyonu
- Hastaları tam kozmetik fonksiyona geri döndürmek için tüm tedavi modaliteleri bir arada kullanıldı
- Doğrudan reçine yapıştırma veya diş renginde dolgular
- Diş implantları üzerine kuron ve protez ayarlama
- Diş beyazlatma ve diş hijyeni
- Ön dişlerde estetik kompozitler

Dr. Emre Kaygusuz - Protez ve Estetik Uzmanı

dr-emre-kaygusuz2011 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olan Dr. Emre Kaygusuz, eğitimini bir üst seviyeye taşımış ve 2021 yılında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde protetik diş hekimliği ihtisasını tamamlamıştır. O zamandan beri, kendisine geniş bir bilgi birikimi ve güveni kazandırmak için birçok kursa katıldı. Bu kursların içeriği basit bakım programlarından bir dizi tam ağız rehabilitasyon tedavilerini kapsamaktadır. Porselen malzemelerin restorasyonu üzerine tezini başarıyla yaptı. Her gülümsemenin arkasında bir insan var ve Dr. Emre Kaygusuz sizi dinlemenin ve rahat ettirmenin önemini anlıyor. İlk konsültasyondan tedaviye kadar, onun arkadaş canlısı, sakin ve cana yakın tavırları diş hekimliğini çocuk oyuncağı haline getiriyor!
İleri düzey eğitimini şu alanlarda tamamlamıştır:
- Kozmetik ve restoratif diş hekimliği
- Ağrı kontrolü ve anestezi
- Porselen malzemelerin restorasyonu
- Gülüş tasarımı ve gülüş makyajları (her türlü kuron ve laminalar)
- Dental implantların üzerine protezlerin teşhisi ve yerleştirilmesi
- Hastaları iyileştirme görevini yerine getirmek için geniş kapsamlı becerilere sahiptir.

Dr. Hatice Bedeloğlu - Estetik Diş Hekimi

dr-hatice-bedelogluDt. Hatice Bedeloğlu, 2016 yılında İstanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuş ve mesleğinin en özenli diş hekimlerinden biri olarak tanınmaya başlamıştır. Eğitimine dünyanın en iyi kurumlarında devam etti ve şunları başardı:
– İleri Estetik Diş Hekimliği Enstitüsü'nde yüksek lisans seviyesi
- Gelişmiş Oklüzyon Teknikleri (üst ve alt dişler arasındaki temasın iyileştirilmesi)
-Estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı
– Bruksizm belirtileri, nedenleri ve tedavileri
– Full Seramik Restorasyon Uygulaması ve Dijital dental tasarım ekipmanları.
Teknolojik gelişmelerin gerektirdiği şekilde bilgi ve becerilerini geliştirmeye devam ediyor.

Dr. Halis Ali Çolpak - Maksillofasial Cerrahisi Uzmanı

default-profile-photo

Halis Ali ÇOLPAK Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi uzmanıdır. 2006-2011 yılları arasında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuş ve ihtisasını Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde bölümünde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimini 2016 yılı sonunda “Diş İmplantları ve Kök Hücreler” konulu tezini sunarak tamamladı. 2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde Maryland Üniversitesi (Baltimore / ABD) Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda Çene, Yüz Travmaları ve Tümörler için 3 ay süreyle “Prof. Dr. John F. Caccemese” danışmanlığında çalıştı. O zamandan beri çeşitli üniversitelerde Diş Hekimliği Fakültesi'nde Yardımcı Doçent olarak çalıştı. Aynı zamanda “International Association of Oral and Maxillofacial Surgery (IAOMS), British Association of Oral and Maxillofacial Surgery (BAOMS) ve International Team of Implant (ITI)” gibi alanında önemli uluslararası derneklerin üyesidir.
Aşağıdaki gibi birçok uluslararası dergi, makale ve araştırma yayınlayarak diş hekimlerinin ilgi alanlarını takip etmektedir:

- “Kök Hücrelerin Dental İmplant Sistemleri ile Etkileşimleri” konulu araştırma projeleri
- Kök Hücrelerin Çene Sinir Yaralanmalarına Etkisi ve - Diş Pulpasından Elde Edilen Kök Hücrelerin Çene Eklemi Hastalıklarına Etkileri
- Sinüs lifting uygulamaları
- Çene travmasına bağlı kırıklar
- Ortognatik cerrahi ve çene-yüz şekil bozuklukları

Dr. İbrahim Erdal - Estetik Diş Hekimi

dr-ibrahim-erdalDt. İbrahim ERDAL, Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2020 yılında mezun olmuştur. İbrahim ERDAL, 2020 yılında 'Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi' ekibine katıldı. İbrahim ERDAL, basit bir bakım programından tam ağız rehabilitasyonuna kadar çok çeşitli tedavileri başarıyla gerçekleştirmesi için kendisine zengin bir bilgi birikimi ve güven kazandırmak için birçok kursa katılmıştır: Anterior estetik restorasyonlar, implant protezler ve çeşitli yerel ve uluslararası kurslar, seminer ve sempozyumlarda yer almıştır. Ön estetik restorasyonlar, implant protezler, laminat kaplamalar, zirkonyum ve e-max kuronlar ve dijital diş hekimliği konularında en son eğitimleri almıştır. Özellikle Başhekimimiz Dr. Mehmet İŞLEK tarafından yönlendirildi ve izlendi.

Dr. Buse Yadigaroğlu - Estetik Diş Hekimi

dr-buse-yadigarogluDt. Buse YADİGAROĞLU, Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2020 yılında mezun olmuştur. Dr. Buse YADİGAROĞLU, 2020 yılında ‘Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ ekibine katıldı. Buse YADİGAROĞLU ağırlıklı olarak Anterior estetik restorasyonlar, implant protezler üzerine odaklanmış olup, çeşitli yerel ve uluslararası kurs, seminer ve sempozyumlarda yer almıştır. Ön estetik restorasyonlar, implant protezler, laminat kaplamalar, zirkonyum ve e-max kuronları diş hekimliğinin en yeni teknolojisi ile en son eğitimi almıştır. Özellikle, IAE'den "TÜRKİYE'nin en iyi estetik diş hekimi" unvanına sahip olan Yrd.Doç.Dr. Tevfik Yavuz tarafından eğitilmiştir.

Dr. Ahmet Karamanoğlu - Estetik Diş Hekimi

dr-ahmet-karamanogluOlağanüstü diş hekimliği ile tanınan Dr. Ahmet Karamanoğlu, muayenehanesine adım atanların kendilerini iyi dinlediğini ve gurur duyabilecekleri en iyi gülüşü elde ettiklerini garanti ederken, detaylara olan keskin bakışı ve hassasiyeti nedeniyle şiddetle tavsiye ediliyor. Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2017 yılında mezun oldu. 2017 yılından beri özel muayenehanesinde çalışmakta olup hastalarına progresif restoratif ve kozmetik diş tedavileri sağlamaktadır. Dr. Ahmet, hastaları için en iyi, en sağlıklı ve en güzel gülümsemeleri elde etmeye kendini adamış çok yenilikçi bir diş hekimidir. Hedeflerine ulaşmak için DR. MEHMET İŞLEK'in farklı çalışmaları ve mentorluğu ile mesleki hayatını öğrenmeye ve kendini geliştirmeye adamıştır.
Birkaç yıllık yoğun eğitim ile kendini çeşitli alanlarda geliştirmiştir:
- Karmaşık tam ağız bakımları ve rehabilitasyonu
- Hastaları tam kozmetik fonksiyona geri döndürmek için tüm tedavi modaliteleri bir arada kullanıldı
- Doğrudan reçine yapıştırma veya diş renginde dolgular
- Diş implantları üzerine kuron ve protez ayarlama
- Diş beyazlatma ve diş hijyeni
- Ön dişlerde estetik kompozitler

Dr. Ayşe Kuş - Estetik Diş Hekimi

dr-ayse-kusDt Ayşe Kuş, 2020 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden kozmetik diş hekimi ve Diş Hijyenisti olarak mezun olmuştur. Nitelikleri, birkaç yıllık tecrübesiyle birleştiğinde, ona çok yönlü bir dizi becerinin yanı sıra her türlü gülümsemeye özen göstermek için gereken bilgi ve içgörü kazandırdı. Estetik gülüş tasarımı odaklı çalışmalara önem vererek profesyonel hayatını ilerletmektedir. Bu doğrultuda aşağıdaki gibi çalışmalar yaptı:
-Anterior mikrodonti vakalarında kompozit restorasyon ile estetiğin yakalanması
-Diestema kapatma
-Full Zirkonyum kaplama ile fonksiyon ve estetiğin sağlanması
-diş beyazlatma tedavileri
-Nonvaziv olarak estetik sağlanması ve bunların dışında posterior dişlerde kompozit restorasyonlar
-Protez tedavileri ile hastalarımıza kaybedilen fonksiyonu geri kazandırmak.

Bize Ulaşın

Lütfen iletişim formunu doldurunuz.